Manager ds. kluczowych klientów

Gi Group Poland S.A.

Ruda Śląska, śląskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Ruda Śląska
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pozyskiwanie, rozwijanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami (nowe inwestycje)
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • odpowiedzialność za realizacje planów sprzedażowych
  • prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych
  • doradztwo techniczno-handlowe
  • raportowanie wyników podejmowanych działań
  • monitorowanie bieżących działań konkurencji oraz aktualnych trendów w branży

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • doświadczenia w sprzedaży na rynku nowych inwestycji
  • mile widziana znajomość branży instalacyjnej (wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo)
  • doświadczenia w rozwijaniu relacji biznesowych z osobami podejmującymi kluczowe decyzje
  • doświadczenia w prowadzeniu wieloetapowych procesów sprzedażowych
  • umiejętności negocjacyjnych
  • umiejętności prowadzenia prezentacji
  • znajomości języka angielskiego
  • wykształcenia min. średniego technicznego
  • samodzielnej organizacji pracy
  • prawo jazdy kat. B.

CO OFERUJEMY?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ciekawych projektów
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powyższych zadań
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie nauki języka angielskiego i języka niemieckiego
  • przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.