Manager ds. eksportu

Leszno , wielkopolskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko Managera ds. eksportu

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest rozpoznawalna na rynku polskim firma, będąca liderem rynkowym w swojej branży.

Opis stanowiska

  • Realizacja celów strategicznych i budowa pozytywnego wizerunku Firmy
  • Poszukiwanie nowych Klientów, oraz otwieranie nowych rynków zbytu
  • Utrzymywanie i wzmacnianie relacji z obecnymi Klientami Firmy
  • Rozwój kanału tradycyjnego i nowoczesnego na obsługiwanych rynkach zagranicznych
  • Analiza konkurencji, oraz przygotowywanie rekomendacji dla nowych kierunków ekspansji
  • Wyjazdy zagraniczne, oraz udział w targach branżowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2-3 lata
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kluczowych Klientów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość innych języków obcych mile widziana
  • Dobra znajomość narzędzi MS Office
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Silna motywacja do działania i bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • Praca w firmie z wiodąca pozycją rynkową
  • Duża samodzielność w działaniu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management