Manager ds. eksportu

Michael Page

Leszno , wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko Managera ds. eksportu

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest rozpoznawalna na rynku polskim firma, będąca liderem rynkowym w swojej branży.

Opis stanowiska

  • Realizacja celów strategicznych i budowa pozytywnego wizerunku Firmy
  • Poszukiwanie nowych Klientów, oraz otwieranie nowych rynków zbytu
  • Utrzymywanie i wzmacnianie relacji z obecnymi Klientami Firmy
  • Rozwój kanału tradycyjnego i nowoczesnego na obsługiwanych rynkach zagranicznych
  • Analiza konkurencji, oraz przygotowywanie rekomendacji dla nowych kierunków ekspansji
  • Wyjazdy zagraniczne, oraz udział w targach branżowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2-3 lata
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kluczowych Klientów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość innych języków obcych mile widziana
  • Dobra znajomość narzędzi MS Office
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Silna motywacja do działania i bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • Praca w firmie z wiodąca pozycją rynkową
  • Duża samodzielność w działaniu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Leszno
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page