Manager ds. eksportu (j. niemiecki)

Gi Group Poland S.A.

Radomsko, łódzkie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Radomsko

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży budowlanej, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Managera ds. eksportu (kraje DACH)

Zadania:

  • wprowadzanie nowych produktów na rynki niemieckojęzyczne
  • prowadzenie aktywnej polityki sprzedaży
  • bieżąca obsługa telefoniczna i mailowa klienta zagranicznego
  • kompleksowa obsługa procesu realizacji zamówień
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • obsługa procesu reklamacji zamówień
  • przygotowywanie dokumentacji handlowej

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia w budowaniu polityki eksportowej
  • wykształcenia wyższego
  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego
  • umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych
  • mile widziana znajomość przepisów celnych

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • darmowe lekcje j. angielskiego i niemieckiego
  • możliwość rozwoju
  • dużą samodzielność w działaniu
  • możliwość częściowej pracy w systemie Home Office
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.