Manager doświadczony w organizacji produkcji i utrzymaniu ruchu

ROMBOR Sp. z o. o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię managera z doświadczeniem w organizacji produkcji przemysłowej oraz problematyce utrzymania ruchu średnich i dużych firm do pracy w związanej z zaopatrzeniem technicznym produkcji i utrzymaniem ruchu. Wymagana wiedza techniczna i organizacyjna, umiejętność nawiązywania kontaktów i przekonywania, kierowania pracą zespołu, nastawienie na rozwój oraz wytrwałość w realizacji zadań. Praca w średniej firmie, perspektywiczna i odpowiedzialna z dużymi możliwościami awansu poziomego i pionowego. Niezbędna znajomość programu Office i zdolność do nauczenia się programu CRM oraz firmowego programu do zarządzania firmą.

Wymagania

Wymagana wiedza techniczna i organizacyjna, umiejętność nawiązywania kontaktów i przekonywania, kierowania pracą zespołu, nastawienie na rozwój oraz wytrwałość w realizacji zadań. Niezbędna znajomość programu Office i zdolność do nauczenia się programu CRM oraz firmowego programu do zarządzania firmą.

Prezentacja firmy

Firma zaopatrzenia technicznego przemysłu.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Top management