Manager Centrum Operacji Bezpieczeństwa (SOC) - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży finansowo-bankowej, poszukujemy Managera Centrum Operacji Bezpieczeństwa (SOC).
Manager Centrum Operacji Bezpieczeństwa (SOC)Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Odpowiedzialność za wiodące operacje w zakresie globalnego wykrywania i zdolności reagowania;
  • Analiza i monitorowanie alertów generowanych przez systemy wykrywania bezpieczeństwa oraz ręcznie zgłaszanych incydentów bezpieczeństwa;
  • Kierowanie rozwiązywaniem incydentów bezpieczeństwa na większą skalę;
  • Rozwiązywanie sytuacji kryzysowych;
  • Tworzenie strategii zapobiegania i wykrywania zagrożeniom cybernetycznym;
  • Kierowanie pracą i rozwój podległego zespołu;
  • Wdrażanie globalnej strategii bezpieczeństwa oraz jej bieżąca modyfikacja do aktualnych warunków;
  • Współpraca z globalnymi strukturami SOC;

Wymagania:

  • Minimum 8-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych (branża technologiczna, bezpieczeństwa, finansowa) w tym min. 5 lat w obszarze cyberbezpieczeństwa;
  • Posiadanie certyfikatów typu RE, CRISC, CISSP, CISA i/lub CISM;
  • Doświadczenie we współpracy i komunikacji z osobami pracującymi na szczeblu decyzyjnym (C-level);
  • Umiejętność myślenia na poziomie strategicznym, taktycznym i operacyjnym oraz silne zdolności analityczne;
  • Zdolność do brania odpowiedzialności za podejmowane decyzje;
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym, korporacyjnym środowisku;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Informatyka, Bezpieczeństwo IT, Cyberbezpieczeńśtwo, Kryptologia lub pokrewne);
  • Biegła znajomość języka angielskiego (poziom C1);

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę;
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwość budowania ścieżki zawodowej;
  • Kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Benefity pozapłacowe;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Możliwość budowania swojej ścieżki zawodowej w strukturach firmy;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.