Opis stanowiska pracy

Firma Pracht&Pracht z siedziba w Ludwigsburg kolo Stuttgart szuka od zaraz kandydatow, chetnych do podjecia pracy na terenie Niemiec poludniowych ( Bayern, Hessen lub Baden Württemberg) w zawodach:

- Malarz ( wykonczenia i elewacje)
- Hydraulik ( montaz ogrzewania)
- Elektryk budowlany i przemyslowy

Stawka zarobkowa:
od 14,00 EUR Brutto za godzine (wedlug niemieckiej taryfy IGZ dla fachowcow ) + dieta od 6,00 EUR Netto do kazdej przepracowanej godziny (dziennie min. 48,00 EUR Netto dodatkowo do wyplaty)
Stawka zalezna od doswiadczenia zawodowego, kwalifikacji zawodowych i znajomosci jezyka niemieckiego

Oferujemy:

- niemiecka umowe o prace z pelnym ubezpiecznieniem rentowym i emerytalnym
- umowa o pracew na czas nieokreslony
- organizacja zakwaterowania na czas pobytu w Niemczech (pokoje jednoosobowe z dostepem do kuchni i lazienki, male apartamenty)
- pomoc koordynatorow polskojezycznych
- mozliwosc zaliczki juz po pierwszym przepracowanym tygodniu
- mozliwe nadgodziny/praca w sobote

Wymagania

- znajomosc jezyka niemieckiego w staponiu komunikatywnym
- udokumentowane, wieloletnie doswiadczenie w zawodzie
- ukonczona szkola zawodowa/swiadectwa szkolne czeladnicze (mile widziane)
- chec do podjecia pracy stalej na niemieckiej umowie o prace w Niemczach
- prawo jazdy kategorii B
- wlasny samochod ( mile widziany)
- gotowosc do wyjazdow na montaze (ewentualnie)

Prezentacja firmy

Pracht & Pracht Personal-Consulting GmbH

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 240PLN - 2 460PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
1000,00 EUR do reki miesiecznie diety
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna