Opis stanowiska pracy

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników z branży technicznej. Dla naszego klienta – firmy holenderskiej z branży konstrukcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Malarz, Holandia

Miejsce pracy: Hilversum

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Opis stanowiska:

  • Malowanie elewacji
  • Odnawianie i malowanie okien i drzwi

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie jako malarz budowlany
  • znajomość angielskiego lub niemieckiego
  • własny samochód
  • samodzielność
  • własne narzędzia pracy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie wynoszące 500 euro netto tygodniowo przy 37,5 godzinach
  • Możliwość podjęcia pracy na długi czas
  • Zakwaterowanie GRATIS -opłacone przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie GRATIS - opłacone przez pracodawcę

Link2Europe - Europejska Agencja Pracy. Jesteśmy polsko-belgijską spółką, powstałą w... wyniku połączenia doświadczeń naszych założycieli na międzynarodowym rynku pracy. Osobom poszukującym pracy zapewniamy profesjonalny dobór ofert pracy, zgodny z kwalifikacjami, przeprowadzenie formalnych procedur związanych z podejmowaniem pracy za granicą. Współpracujemy z firmami dysponującymi atrakcyjnymi ofertami pracy w Belgii, Holandii, Austrii i Niemczech. Pracuj w sercu Europy!  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inne , Praca Praca fizyczna