Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • prace przygotowawcze do realizacji indywidualnych zamówień klientów
  • analiza, badanie gruntu (podłoża, ściany, tynku...), czyszczenie, przygotowanie, jeśli to konieczne, niwelowanie- wypełnienie ubytków i nierówności
  • tapetowanie
  • prace malarskie
  • pielęgnacja i konserwacja narzędzi, maszyn, sprzętu, wszelkich środków otrzymanych oraz niezbędnych do wykonywania pracy.
  • Wykonywanie innych zajęć typowych dla tego zawodu

Wymagania:

  • Ukończyłeś szkolenie zawodowe malarza lub co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego.
  • Konieczna jest dobra znajomość języka niemieckiego (komunikacja w miejscu pracy, wyłącznie w języku niemieckim)
  • Masz doświadczenie w obsłudze konkretnych materiałów, narzędzi i sprzętu
  • Masz umiejętności manualne, jesteś sprawny fizycznie, pracujesz rzetelnie, samodzielnie i ostrożnie
  • Zaangażowanie, niezawodność, praca zespołowa i elastyczność uzupełniają Twój profil
  • Oczywiście nadajesz się do pracy na wysokościach, drabinach i rusztowaniach
  • Dodatkowym atutem byłoby, jeśli masz prawo jazdy i własny samochód.

Stawka godzinowa 13,00 Euro (Wschód) lub 13,30 Euro (Zachód i Berlin)

Prezentacja firmy

Dremo Personaldienstleistung GmbH to niemiecka firma powstała w 1996 rok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
13PLN - 1 330PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Dodatki świąteczne i urlopowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne