MALARZ KONSTRUKCJI STALOWYCH

Pumech Sp. z o.o.

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

PUMECH Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem sprawdzonym na rynku produkcji różnego rodzaju konstrukcji stalowych o wysokiej jakości, cieszącym się zasłużoną renomą i zaufaniem klientów zarówno w kraju, jak i zagranicą. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Bytom

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie powierzchni elementów konstrukcji do malowania
  • kontrolowanie podstawowych parametrów w procesie malowania
  • kontrolowanie wykonywanych powłok antykorozyjnych
  • zabezpieczenie pomalowanych elementów na czas transportu
  • obsługa elektronarzędzi
  • przestrzeganie obowiązujących przepisów

Wymagania:

  • doświadczenie w malowaniu konstrukcji stalowych
  • umiejętność obsługi pomp do malowania natryskiem hydrodynamicznym
  • znajomość specyfiki farb dwuskładnikowych epoksydowych i poliuretanowych
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dobra organizacja pracy
  • mile widziane: uprawnienia do obsługi suwnic i/lub wózka widłowego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie grupowe

Zapraszamy do składania CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Pumech Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem sprawdzonym na rynku produkcji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne