MALARZ KONSTRUKCJI STALOWYCH - praca na platformie

Crowflex

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla swojego Holenderskiego Partnera poszukujemy doświadczonych malarzy konstrukcji stalowych

Praca odbywać się będzie w systemie pracy 2tyg/2tyg na jednej z platform Morza Północnego i polegać będzie na przygotowywaniu do malowania oraz malowaniu elementów stalowych platformy

Środek transportu na platformę - helikopter , lot w przyblizeniu 1h20min

NIE APLIKUJ JEZELI NIE SPEŁNIASZ KONIECZNYCH WYMAGAŃ

Firma CrowFlex zastrzega sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

1. Doświadczenie na stanowisku minimum rok

2. Certyfikaty

- VCA Basic (konieczne),
- Bosiet ( konieczny - jeżeli nie masz zadzwoń i zapytaj jak go zdobyć),
- Irata (mile widziana)
- Certyfikat malarza konstrukcji stalowych (konieczny)
- Kontakt do rererencji (mile widziany)

3. Język angielski/ holenderski w stopniu komunikatywnym (konieczny)

4. Empatia ( mile widziana)

Prezentacja firmy

Certyfikaty proszę przesłać na maila:info@crowflex <br/><br/><br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
13 800PLN - 21 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia, zakwaterowanie, wyżywienie, dojazd do pracy, hotel, składki emerytalne, księgowość
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna