Bruni Polke Zeitarbeit Nord GmbH
Bruni Polke Zeitarbeit Nord GmbH Bruni Polke Zeitarbeit Nord GmbH Bruni Polke Zeitarbeit Nord GmbH Bruni Polke Zeitarbeit Nord GmbH Bruni Polke Zeitarbeit Nord GmbH
BRUNI POLKE Zeitarbeit od 25 lat zajmuje się pośrednictwem pracy zatrudniając ponad 600 pracowników. Oferujemy wiele ofert pracy w różnych branżach - zawsze na najlepszych warunkach, z pełnym świadczeniem socjalnym i możliwością rozwoju kariery zawodowej.

Malarz (k/m/i) cale Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy, Lipsk

BRUNI POLKE Zeitarbeit od 25 lat zajmuje sie posrednictwem pracy zatrudniajac ponad 600 pracownikow. Oferujemy wiele ofert pracy w roznych branzach- zawsze na najlepszych warunkach, z pelnym swiadczeniem socjalnym i mozliwoscia rozwoju kariery zawodowej.

Obecnie dla naszego stalego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: malarz - zlecenia odbywaja sie na terenie calych Niemiec.

OFERUJEMY:

• wynagrodzenie podstawowe wg taryfy niemieckiej iGZ
• stawke od 13,50 € Brutto/h; dieta za kazdy dzien pracujacy
• mozliwosc przejecia i podjecia pracy bezposrednio u klienta
• umowe o prace na czas nieokreslony i miejsca pracy mozliwie najblizsze miejscu zamieszkania
• dodatek urlopowy i swiateczny
• 24 -30 dni urlopu w roku (w zaleznosci od stazu)
• atrakcyjne srodowisko i dobre perspektywy pracy
• dobra atmosfera pracy
• premie za akcje "Pracownik rekrutuje Pracownika"
• pomoc polskojezycznego koordynatora
• zaufanie, kompetencja, uczciwosc

ZADANIA:

- ogolne prace malarskie
- szpachlowanie, szlifowanie
- tapetowanie
- malowanie wewnetrzne i zewnetrzne

WYMAGANIA:

- doswiadczenie zawodowe na wyzej wymienionym stanowisku
- min. podstawowy jezyk niemiecki
- prawo jazdy i wlasny samochod beda atutem
- wyksztalcenie jako malarz (niezbedne)