Opis stanowiska pracy

Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Winogrady” w Poznaniu

Os. Przyjaźni 125 B, 61-686 Poznań

zatrudni pracownika na stanowisko

majster

w Administracji Osiedla Wichrowe Wzgórze

Praca w trybie jednozmianowym, w pełnym wymiarze czasu pracy (pełen etat).

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średnie,
  •  minimum 5 lat pracy na stanowisku nadzorującym prace remontowe oraz realizację umów z wykonawcami w ww. zakresie,
  • doświadczenia w przygotowaniu zleceń i umów, a także postępowań przetargowych,
  • bardzo dobrej znajomości przepisów prawa budowlanego,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • bardzo dobrej umiejętności koordynowania pracą wykonywaną przez zespół konserwatorów,
  • umiejętności obsługi programów pakietu Office.

Mile widziane u kandydata:

  •  umiejętność kosztorysowania,
  • posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej,
  • doświadczenie w pracach związanych z utrzymaniem zieleni,
  • doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami.

 Oferujemy:

  • lokalizację:  Poznań – Winogrady,
  • pracę jednozmianową,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Do najważniejszych zadań osoby pracującej na stanowisku majstra należeć będzie:

  • bezpośrednie kierowanie i nadzorowanie pracy zespołu konserwatorów budowlanych, instalacyjnych i zieleni pracujących na terenie nieruchomości przynależnych do Administracji Osiedla Wichrowe Wzgórze,
  • wystawianie zleceń roboczych, dowodów księgowych oraz wykonywanie comiesięcznych rozliczeń pracy konserwatorów wraz z prowadzeniem kartotek sprzętu i narzędzi konserwatorów,
  • kontrola zużycia materiałów przez konserwatorów i właściwego wykorzystania czasu pracy i wystawianie dokumentów RW,
  • prowadzenie prac w zakresie BHP i p.poż. związanych z zespołem konserwatorów,
  • bieżące ustalanie potrzeb konserwacyjno – remontowych nieruchomości,
  • nadzór nad realizacją oraz odbiór techniczny prac remontowo-budowlanych wykonywanych na nieruchomościach przez firmy zewnętrzne w zakresie posiadanych uprawnień,
  • prowadzenie korespondencji dotyczącej udzielania zgód dotyczących zmian w lokalach mieszkalnych i użytkowych.

Zgłoszenia /list motywacyjny, C.V./ należy przesłać do dnia: 23.12.2022r. za pomoca opcji "Aplikuj".

Spółdzielnia zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Prezentacja firmy

Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Winogrady" w Poznaniu <br/>Osiedle... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy