Majster budowy/ Lider produkcji (KON/09/19)

Weegree Sp. z o.o. S.K.A.

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski.
Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Majster Budowy/Lider Produkcji

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie prac produkcyjno-budowlanych (mobilne jednostki mieszkaniowe)
  • Praca na hali produkcyjnej w Opolu.
  • Wyznaczanie zadań pracownikom należącym do zespołu roboczego.
  • Uczestniczenie w pracach wykonawczych podległego zespołu

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe/techniczne.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (również zarządzanie zespołem).
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne/ hydrauliczne/ spawalnicze.
  • Doświadczenie w pracach budowlanych/wykończeniowych.
  • Praktyczne umiejętności w zakresie prowadzenia robót i nadzorowania pracy innych osób oraz znajomość wymogów technicznych.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, karta Luxmed (prywatne ubezpieczenie medyczne), ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
  • Dofinansowanie do lekcji języków obcych.
  • Korzystanie z bogato wyposażonej siłowni znajdującej się na terenie biura!
  • Możliwość bezpłatnego pobytu w Weegree House Karpacz – domu, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków.
  • Dofinansowanie za dojeżdżanie do pracy rowerem.

Dodatkowe informacje:

Więcej informacji pod nr tel: 539 549 417

Prezentacja firmy

WEEGREE Sp. z o.o. SKA jest firmą działającą w obszarach outsourcingu z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria