Opis stanowiska pracy

• nadzór oraz kierowanie pracami budowlanymi zgodnie z projektem, wymaganiami prawa budowlanego
i wymaganiami klienta,
• odpowiedzialność za realizację ustalonego harmonogramu czasowego jak również kontrola jakości prowadzonych prac,
• sprawne rozwiązywanie problemów technicznych pojawiających się w trakcie realizacji zadania,
• wypełnianie obowiązków wynikających z prawa budowlanego, przepisów BHP i innych przepisów związanych z prawidłową realizacją inwestycji,
• nadzorowanie i koordynowanie prac podwykonawców oraz sił własnych

Wymagania

• doświadczenie w budowie stanów surowych obiektów biurowych, mieszkalnych wielorodzinnych oraz przemysłowych- konstrukcje żelbetowe, lub doświadczenie w generalnym wykonawstwie
• wykształcenie wyższe budowlane
• obsługa programów komputerowych (MS Office, AutoCAD),
• kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
• znajomość realiów budowy oraz umiejętność pracy z ludźmi
• rzetelność i solidność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• ukierunkowanie na rozwój i podnoszenie kwalifikacji

Prezentacja firmy

INŻYNIERIA jest profesjonalną firmą budowlaną, działającą na terenie poł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria