Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/11/2018.

Majster budowlany

40-833 Katowice, śląskie

Faktoria Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków
nadzór nad podwykonawcami i pracownikami
nadzór nad powierzonym odcinkiem robót budowlanych,
wspomaganie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji,
przygotowanie dokumentacji technicznej kontraktu,
sporządzanie przedmiarów i wycen robót.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Możliwość rozwoju zawodowego
Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport

Wymagania

wykształcenia technicznego o profilu budowlanym,
doświadczenia zawodowego przy nadzorowaniu robót na budowach
zaangażowania i dyspozycyjności,
posiadanie uprawnień budowlanych będzie dodatkowym atutem.

Założeniem naszej spółki – Faktoria Sp. z o.o. – jest realizacja robót budowlanych w sposób... profesjonalny, rzetelny i terminowy. Specjalizujemy się głównie w komercjalizacji i rewitalizacji obiektów poprzemysłowych, starych kamienic. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami materiałów budowlanych, stosujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne. Trzon naszej firmy tworzą specjaliści architekci specjalizujący się w budownictwie komercyjnym, jak i mieszkaniowym, specjaliści budowlani.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie