Majordomus-Zarządca nieruchomości

OPI HR Sp. z o.o.

Hiszpania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Biuro pośrednictwa pracy OPI-HR Sp z o.o. (wpis do rejestru nr 13536) poszukuje:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Nadzór nad funkcjonowaniem rezydencji w tym:

  1. Utrzymywanie posesji oraz pomieszczeń ogólnodostępnych, prywatnych i gości w nienagannym porządku i gotowości na zakwaterowanie, dbałość o wystrój wnętrz, jakość obsługi, nadzór kuchni.
  2. Wsparcie personelu w codziennych obowiązkach w razie konieczności lub wakatu.
  3. Dbałość o stan techniczny nieruchomości, organizowanie wszelkich niezbędnych usług zewnętrznych, serwisu.
  4. Organizacja niezbędnych dla mieszkańców/gości usług i kontaktów np. związanych z medycyną, rekreacją, wypoczynkiem, bezpieczeństwem, transportem, rozrywką, zakwaterowaniem, itd.
  5. Zarządzanie personelem, rekrutacja, szkolenie, nadzór, rozliczanie.
  6. Prowadzenie bieżącej obsługi finansowej z powierzonych środków finansowych oraz raportowanie kosztów.
  7. Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji dotyczącej nieruchomości, zlecanie przeglądów, konserwacji, napraw, itp.
  8. Wyszukiwanie domów na wynajem na pobyty wakacyjne, wszelkie rezerwacje, organizacja podróży.
  9. Zaopatrzenie oraz organizacja produktów i usług zewnętrznych (producenci ekologiczni) również podczas wyjazdów, wakacji, podróży.

Wymagania:

  1. Język angielski – dobra znajomość, hiszpański (mile widziany).
  2. Prawo jazdy.
  3. Dyspozycyjność związana z częstymi wyjazdami za granicę.
  4. Dynamizm, pomysłowość, otwartość na nowe zadania, umiejętności negocjacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy pod presja czasu, dobra pamięć, cierpliwość opanowanie.
  5. Doświadczenie lub zainteresowania z zakresu hotelarstwa, turystyki, gastronomii, dekoracji wnętrz.
  6. Wysoka kultura osobista, taktowność, dyskrecja, lojalność, samodyscyplina, dobra organizacja pracy, planowanie.

Oferujemy:

  1. Współpracę na zasadzie B2B.
  2. Atrakcyjne wynagrodzenie.
  3. Ciekawa pracę pełna wyzwań, nowych zadań oraz możliwość częstych podróży.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Obsługa klienta, Praca Kadra zarządzająca, Praca Administracja / Sekretariat