Maintenance technican

Hays Poland

Gliwice, śląskie

Hays Poland

Gliwice
Gliwice
NR REF.: 1133027

Dla naszego Klienta z Górnego Śląska poszukujemy kandydatów na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu.

Główne obowiązki:

  • Usuwanie awarii, usterek, czynny udział w pracach remontowych
  • Utrzymanie urządzeń oraz maszyn w pełnej sprawności, dbając o wysokie standardy BHP
  • Proponowanie działań korygujących dla bieżących problemów
  • Realizacja działań wynikających z prewencyjnego planu przeglądów

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku technika utrzymania ruchu. Branża automotive będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną – schematy elektryczne, pneumatyczne, rysunek techniczny
  • Zdolność do pracy pod presją czasu
  • Aktualne uprawnienia SEP do 1kV
  • Gotowość do pracy w trybie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilną formę zatrudnienia w międzynarodowej firmie
  • Możliwości rozwoju
  • Pakiet benefitów
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy