Magister Farmacji

Piekary Śląskie, Bielsko Biała, Myszków, Jastrzębie-Zdrój, śląskie

Ziko Apteka Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do naszego zespołu poszukujemy farmaceutów z pasją i zamiłowaniem, dla których

misją jest niesienie pomocy i wsparcie Pacjentów.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne
  • Otwartość na Pacjenta i troska o jego zdrowie
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Znajomość programu Kamsoft będzie dodatkowym atutem

Wymagania

Naszym Pracownikom zapewniamy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego; Atmosfera oparta na współpracy; Karta sportowa; Atrakcyjne wynagrodzenie; Premia za polecenie przyjaciół; Prywatna opieka medyczna; Motywujący system premiowy; Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności; Ubezpieczenie na życie

Prezentacja firmy

Prężnie rozwijająca się sieć aptek.

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia , Praca Medycyna / Służba zdrowia