Magister Farmacji

Praca.farmacja.pl

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

GYNCENTRUM CLINIC SP. Z O.O.

Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji, wchodząca w skład grupy powiązanych organizacyjnie przedsiębiorstw - doświadczonych i cenionych dostawców usług medycznych.

Aktualnie do naszego zespółu apteki PharmCentrum poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGISTRA FARMACJI

Opis stanowiska:

• Obsługa klientów apteki

• Sporządzanie leków recepturowych

• Utrzymywanie porządku w recepturze

• Przyjmowanie, metkowanie i rozkładanie towaru

• Utrzymywanie porządku oraz określonego układu leków w ekspedycji

• Kontrola temperatury w urządzeniach chłodniczych i magazynach, służących do przechowywania leków

• Kontrola zwrotów i reklamacji dotyczących towaru

Wymagania:

• Dyplom magistra farmacji

• Ukończony staż zawodowy

• Dobra organizacja pracy

• Zaangażowanie i sumienność

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,

• Możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności zawodowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.