Magister Farmacji

Galen Sp. j.

Cieszyn, śląskie

Opis stanowiska pracy

Apteka "Galen" w Cieszynie zatrudni magistra farmacji na umowę o pracę lub zlecenie.

Jesteśmy częścią sieci aptek Galen, prowadzonej przez Farmaceutę od ponad 30 lat.

Zapewniamy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie wsparte systemem motywacyjnym i ubezpieczenie zdrowotne.

Oferujemy pracę w młodym i ambitnym zespole, elastyczne godziny prac, liczne szkolenia i wsparcie w rozwoju osobistym. Dla kandydatów spoza Cieszyna pokrywamy koszty związane z dojazdami.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy podczas osobistego spotkania. Proszę o przesłanie CV za pomocą przycisku "aplikuj".

Prezentacja firmy

Apteki Galen to sieć aptek, których działalność opiera się na wielolet... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Inne