Magister Farmacji - Zastępca Kierownika Hurtowni Farmaceutycznej

Praca.farmacja.pl

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej i Prawa Farmaceutycznego w hurtowni farmaceutycznej;

  • opracowywanie i doskonalenie procedur Systemu Zarządzania Jakością;

  • nadzór nad procesem kwalifikacji dostawców i odbiorców hurtowni;

  • zapewnienie szkoleń dla personelu hurtowni w zakresie obowiązujących procedur wewnętrznych i przepisów praca farmaceutycznego;

  • kontrolowanie procesu przyjmowania, przechowywania, wydawania środków odurzających, substancji psychotropowych i prekursorów;

  • monitorowanie warunków przechowywania produktów leczniczych;

  • zapewnienie i kontrolę właściwych warunków załadunku i transportu;

  • rozpatrywanie reklamacji Klientów;

  • monitorowanie zmian w ustawodawstwie w zakresie obrotu produktami leczniczymi, współpracę z organami nadzoru farmaceutycznego.

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego farmaceutycznego;

  • aktualnego prawa do wykonywania zawodu;

  • min. 2 letniego doświadczenia w pracy w aptece lub hurtowni farmaceutycznej;

  • wysokich zdolności analitycznych;

  • znajomości pakietu MS Office;

  • umiejętności szybkiego uczenia się;

  • skrupulatności i odpowiedzialności;

  • umiejętności pracy w dynamicznym środowisku pracy;

  • komunikatywności i otwartości.

Oferujemy:

WYBIERZ PGF

Pracę w organizacji zatrudniającej ponad 2,3 tys. Pracowników

Karierę w Spółce współpracującej z ponad 600 dostawcami produktów farmaceutycznych

Określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i możliwości awansu

BENEFITY

Dostępność pakietu medycznego PGF Opieka Medyczna

Bogata oferta Ubezpieczenia Grupowego

Możliwość dofinansowania do pakietu sportowego Fit Profit

Możliwość korzystania z Ubezpieczenia Lekowego

Owocowe 13-stki w miesiącu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.