Magister Farmacji- Wrocław

IntRec

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

IntRec jest innowacyjnym globalnym dostawcą usług oceny rekrutacji pracowników, działającym obecnie w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Pomagamy firmom zatrudniać mądrzej i lepiej, korzystając z rozwiązań AI w rekrutacji.

Jesteś doświadczonym Magistrem Farmacji ? A może kończysz staż , za chwilę odbierzesz swoje Prawo Wykonywania Zawodu  i szukasz swojej pierwszej pracy jako Magister Farmacji?

Mamy ofertę idealną dla Ciebie!
Do jednej z Aptek mieszczących się we Wrocławiu zatrudnimy MAGISTRA FARMACJI

Otrzymasz

-atrakcyjne wynagrodzenie 8.500-10.500 brutto
-dodatkowe benefity takie jak : karta sportowa, karta medyczna, ubezpieczenie grupowe
-dofinansowanie do nauki języków obcych
-stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-ciekawe i rozwijające szkolenia które pozwolą na poszerzenie swojej wiedzy
-dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

Twoje zadania
-niesienie pomocy i wsparcia Pacjentom
-dbanie o stany magazynowe, przyjmowanie dostaw
-profesjonalną obsługę Pacjentów
-w razie potrzeby prawidłowe sporządzanie leków recepturowych i aptecznych

Wymagania

-posiadasz wykształcenie kierunkowe- ukończone studia na kierunku Farmacja oraz Prawo Wykonywania Zawodu
-masz chęć rozwijać się i dbać o dobro Pacjentów
- jesteś osobą samodzielną oraz odpowiedzialną
-posiadasz znajomość programu Kamsoft(jeśli posiadasz znajomość innego programu, bez obaw wszystkiego Cię nauczymy)

Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń.

Prezentacja firmy

IntRec jest innowacyjnym globalnym dostawcą usług oceny rekrutacji praco... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia