Magister farmacji - Świecie

Praca.farmacja.pl

Świecie, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Świecie

Zatrudnimy magistra farmacji do apteki w Świeciu. Oferujemy prace zgranym i profesjonalnym zespole.

Opis stanowiska:

  • obsługa pacjenta i fachowe doradztwo w obszarze farmaceutyków zgodne z kodeksem etyki zawodowej, dobrymi praktykami zawodu oraz z obowiązującymi regulacjami prawnymi

  • wykonywanie czynności fachowych polegających na wytwarzaniu i wydawaniu produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych

  • dbałość o miłą, otwartą i koleżeńską atmosferę w zespole

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu wraz z uprawnieniami kierowniczymi

  • praktyczna znajomość przepisów prawa farmaceutycznego oraz wiedza na temat standardów, procedur, jakości specyficznych dla sektora farmacji

  • doświadczenie w obsłudze pacjenta aptecznego

  • umiejętność budowania relacji z pacjentami i zespołem w oparciu o wzajemny szacunek

  • empatia, cierpliwość i otwartość

  • sumienność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • gotowość do pracy zmianowej w godzinach pracy centrum handlowego

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia

  • benefity pozapłacowe i dodatki płacowe

  • dużą samodzielność pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.