Magister Farmacji, SUPER-PHARM, Manufaktura, Bielany Wrocławskie, Magnolia

Praca.farmacja.pl

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Super-Pharm jest silną, międzynarodową marką z długimi tradycjami w służbie zdrowia i urody. To unikalny koncept, łączący drogerię, perfumerię i optyka z najważniejszą jego częścią - apteką.  Nasi magistrowie farmacji w pełni wykorzystują zdobytą podczas studiów medycznych wiedzę, oferując pacjentom oprócz preparatów farmaceutycznych także doradztwo w zakresie stosowania produktów leczniczych, suplementów diety i innych wyrobów medycznych. Prowadzą również akcje szczepień. Pracując w naszych najbardziej prestiżowych lokalizacjach masz możliwość rozwijania swojej kariery w nowoczesnym koncepcie aptecznym zgodnym ze światowymi trendami rynkowymi.

Opis stanowiska:

  •  obsługa pacjenta i fachowe doradztwo w obszarze farmaceutyków zgodne z kodeksem etyki zawodowej, dobrymi praktykami zawodu oraz z obowiązującymi regulacjami prawnymi

  • wykonywanie czynności fachowych polegających na wytwarzaniu i wydawaniu produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych

  • dbałość o miłą, otwartą i koleżeńską atmosferę w zespole

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu

  • praktyczna znajomość przepisów prawa farmaceutycznego oraz wiedza na temat standardów, procedur, jakości specyficznych dla sektora farmacji

  • doświadczenie w obsłudze pacjenta aptecznego

  • umiejętność budowania relacji z pacjentami i zespołem w oparciu o wzajemny szacunek

  • empatia, cierpliwość i otwartość

  • sumienność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • gotowość do pracy zmianowej w godzinach pracy centrum handlowego

Oferujemy:

  • możliwość pracy w organizacji z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

  • udział w projektach farmaceutycznych

  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym dofinansowania studiów podyplomowych

  • praktyczne wdrożenie w zakresie opieki farmaceutycznej

  • elastyczny czas pracy uwzględniający potrzeby pracownika

  • możliwość pracy mobilnej - w więcej niż jednej placówce Super-Pharm

  • ścieżkę umożliwiającą przygotowanie do objęcia funkcji kierowniczych w naszych placówkach

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Centrali Firmy

  • benefity: prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport, zniżki na produkty w sklepach Super-Pharm

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.