Magister Farmacji OLSZTYN

DOM LEKÓW

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Sieć aptek o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje osób na stanowisku:

Magister Farmacji

posiadasz wykształcenie kierunkowe- ukończone studia na kierunku Farmacja oraz Prawo Wykonywania Zawodu

Wymiar pracy: Cały etat, pół etatu lub godziny

Zapewniamy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- korzystny system premiowy bez konieczności wyrobienia planu, celu sprzedażowego

- wybranym kandydatom pomożemy w relokacji

- pakiet ubezpieczeń

- elastyczny czas pracy

- możliwość pracy poza etatem w innych aptekach sieci

- pracę w miłym, dynamicznym zespole

- EXTRA bonus za polecenie kandydata, z którym rozpoczniemy współpracę

- wdrożenie w struktury oraz mechanizm funkcjonowania firmy

Doświadczenie na wybranym stanowisku będzie dużym atutem.

Jesteś zainteresowany/a?

Proszę o aplikowanie (CV) na adres podany w ogłoszeniu.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Apteki Dom Leków związane są z polskim rynkiem farmaceutycznym od ponad ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
7 500PLN - 9 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia odsprzedażowa + premie świąteczne
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy