Magister farmacji - Grudziądz

kujawsko-pomorskie

Apteka DR ZDROWIE

Opis stanowiska pracy

Sieć aptek DR ZDROWIE S.A. zatrudni:

Magister farmacji

Lokalizacja: Grudziądz CH Alfa

Region: kujawsko-pomorskie

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego farmaceutycznego

  • Samodzielności i skuteczności w działaniu

  • Dyspozycyjności, obowiązkowości

  • Znajomość programu Kamsoft (mile widziana)

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Umiejętności sprzedażowych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz stabilność zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet medyczny, ubezpieczenia grupowe

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Oferty pracy dla farmaceutów i techników farmaceutycznych

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia