Magister Farmacji ds. Zdrowotnych Baz Danych

Kamsoft S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Praca z bazą BLOZ,
- Wprowadzanie i aktualizowanie produktów w bazie BLOZ,
- Uzupełnianie i zatwierdzanie składów suplementów diety.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe farmaceutyczne,
• Znajomość obsługi systemu aptecznego firmy KAMSOFT- KS- AOW i bazy BLOZ,
• Znajomość pakietu Office,
• Doświadczenie w pracy w aptece,
• Znajomość branży farmaceutycznej i medycznej,
• Znajomość: prawa farmaceutycznego, ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej, ustawy o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych, rozporządzenia w sprawie recept lekarskich oraz pozostałych aktów prawnych dotyczących farmacji,
• Umiejętność interpretacji zmian w aktach prawnych dotyczących farmacji,
• Samodzielność, odpowiedzialność i zdecydowanie w podejmowaniu decyzji.

Prezentacja firmy

W KAMSOFT tworzymy systemy informatyczne oraz oprogramowanie, z których ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca IT - Bazy danych, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia