Magister farmacji CHORZÓW

Praca.farmacja.pl

Chorzów, śląskie

Miejsce pracy: Chorzów

W związku z dynamicznym rozwojem aptek HYGIEIA na polskim rynku farmaceutycznym, poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko:

MAGISTER FARMACJI

Zakres obowiązków:

• Profesjonalna obsługa Pacjenta zgodnie z obowiązującymi standardami naszej firmy,

• Budowanie stabilnych i długotrwałych relacji z Pacjentami,

• Dbanie o pełne zaopatrzenie apteki w niezbędny asortyment,

• Kontrola stanów magazynowych oraz terminów ważności produktów,

• Dbanie o właściwą i estetyczną ekspozycję asortymentu.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe - Farmacja (ukończony półroczny staż) oraz Prawo wykonywania zawodu,

• Znajomość prawa farmaceutycznego w zakresie prawidłowej realizacji recept,

• Umiejętność sprawnego sporządzania leków recepturowych,

• Posiadanie wiedzy w zakresie produktów OTC oraz dermokosmetyków,

• Dyspozycyjność i gotowość pracy w systemie zmianowym,

• Pełne zaangażowanie w pracę oraz chęć poszerzania swoich umiejętności i wiedzy,

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia,

• Karta MultiSport, pakiet opieki medycznej,

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

• Atrakcyjne warunki finansowe,

• Poszerzanie wiedzy i umiejętności poprzez możliwość uczestniczenia w szkoleniach sprzedażowych, a także w zakresie znajomości produktów leczniczych i dermokosmetyków.

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV. Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.