Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/11/2017.

Magister farmacji - Bytom

śląskie

Praca.farmacja.pl

Opis stanowiska pracy

Apteka DOZ w Bytomiu zatrudni magistra farmacji.

Kandydatom oferujemy:
• przyjazną atmosferę i świetny zespół
• możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego oraz poznania nowoczesnych rozwiązań i narzędzi do zarządzania apteką
• szkolenia oraz możliwość uczestnictwa w projektach centralnych
• atrakcyjny system premiowy
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i dobre warunki finansowe
• pakiet świadczeń socjalnych m.in. karnet sportowy, prywatną opiekę medyczną, fundusz socjalny
• elastyczny czas pracy.

Apteka pracuje 7 dni w tygodniu .
CV prosimy przesyłać poprzez formularz zgłoszeniowy.

Prezentacja firmy

Oferty pracy dla farmaceutów i techników farmaceutycznych

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Farmacja / Laboratorium