Magento Developer

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1137868

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław
Rodzaj umowy: B2B lub UoP
Współpraca: długofalowa

Zadania:

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji (warstwa backendowa)
  • Wsparcie w zakresie analizy, rozwoju i projektowania w trakcie realizacji projektu
  • Pisanie czystego kodu
  • Proponowanie własnych pomysłów oraz koncepcji pracy
  • Ścisła współpraca z innymi developerami

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie pracy z Magento
  • Znajomość metodologii Scrum
  • Doświadczenie i znajomość e-commerce
  • Język angielski: B1

Oferujemy:

  • Ambitne projekty i nowoczesne technologie
  • Wyjazdy integracyjne i projektowe
  • Praca w doświadczonym zespole
  • Udział w konferencjach i szkoleniach
  • Przyjazna atmosfera pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland