Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • obsługa wysyłek i dostaw - załadunki i rozładunki
  • transport wewnątrzzakładowy
  • pakowanie produktów na jednostki transportowe
  • obsługa wózków widłowych
  • czynności związane z utrzymaniem stanów magazynowych
  • dbanie o porządek i odpowiedzialność za powierzone mienie
  • kontrola stanu technicznego obsługiwanego sprzętu
  • zachowanie norm i standardów BHP

Oczekiwania:

  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem magazynu
  • uprawnienia na wózki jezdniowe (UDT)
  • gotowość do pracy w systemie II zmianowym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • motywacja i zaangażowanie przy realizacji powierzonych zadań
  • odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • ogólna sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • motywacyjny system wynagrodzeń adekwatny do osiąganych wyników i zaangażowania

Prezentacja firmy

Produkcja urządzeń dla przemysłu spożywczego. Linie rozlewnicze, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna, Praca Inne