Opis stanowiska pracy

Zadania:

Obsługa wysyłek i przyjęć wyrobu gotowego na magazyn i dla kooperantów
Wystawianie dokumentacji magazynowej
Wzrokowa kontrola jakościowa przyjmowanego wyrobu oraz obsługa kwarantanny wyrobu w ramach reklamacji
Przeprowadzanie zdanych czynności inwentaryzacyjnych
Obsługa zwrotów i korekt związanych z wysyłkami do klienta

Wymagania:

Uprawnienia na wózki widłowe
Wykształcenie minimum zawodowe
Umiejętność obsługi pakietu MS Office
Umiejętność pracy ze skanerem kodów kreskowychDyspozycyjność praca 8 godzin dziennie w trybie 2 zmianowym

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
Możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania
Premie roczne
Wynagrodzenie na początek 3700 brutto

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka