Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY (SORTOWANIE PRZESYŁEK)

Miejsce pracy: Wrocław

nr ref. PMD/1119/WR

Mamy do zaoferowania:

- umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o. (pełny ZUS,
płatne urlopy wypoczynkowe),
- stabilne i długotrwałe zatrudnienie,
- wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa + premia,
- pracę w systemie 1- zmianowym od poniedziałku-piątku w godz. 2:00-10:00 lub
14:00-22:00,
- nadgodziny dodatkowo płatne (50%, 100%),
- bezpłatny dojazd do pracy autobusem zakładowym (ul. Dworcowa- Galeria
Dominikańska- Pl. Grunwaldzki- Psie Pole).
- przyjazną atmosferę w pracy.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

- sortowanie paczek kurierskich,
- załadunek/ rozładunek przesyłek,
- praca ze skanerem,
- obsługa wózka paletowego,
- drobne prace magazynowe,
- utrzymanie ładu i porządku w wyznaczonej sekcji magazynu.

Oczekujemy:

- gotowości do pracy fizycznej,
- dokładności i dbałość o szczegóły,
- umiejętności pracy w zespole,
- zaangażowania i odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- doświadczenia w pracy w środowisku magazynowym- mile widziane.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie