Artgeist Sp. z o.o.

Magazynier

Od: Artgeist Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: MAG/06/2018

Opis stanowiska:

  • Obsługa produkcji - przyjmowanie z produkcji gotowych produktów
  • Prowadzenie załadunku i rozładunku samochodów
  • Transport wewnętrzny towarów i półproduktów
  • Kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym
  • Praca na pełen etat w systemie zmianowym w godz. I zmiana 6-14, II zmiana 14-22, III zmiana 22-6

Nasze oczekiwania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność i wysokie zaangażowanie
  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna
  • Benefity: karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Podjęcie pracy od zaraz
  • Miejsce pracy na ul. Stargardzka 2A, Wrocław