Opis stanowiska pracy

Zakład produkcyjny Dijo, prężnie rozwijająca się dolnośląska firma branży spożywczej
o międzynarodowym zasięgu, lider w produkcji tortilli, laureat nagrody Forbes
poszukuje osoby na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Wrocław/Zabrodzie (powiat wrocławski)

Obowiązki:

  • przyjmowanie dostaw surowców i opakowań oraz sprawdzanie ich pod kątem zgodności z dokumentacją,
  • przyjmowanie wyrobów z produkcji i wydawanie z magazynu na podstawie stosownych dokumentów,
  • kompletacja towarów do wysyłki, ręczne przekładanie opakowań na paletę zgodnie z zamówieniem od klienta,
  • rozładunek, załadunek samochodów ciężarowych przy pomocy wózka widłowego,
  • przygotowywanie oraz sprawdzanie dokumentów niezbędnych przy dostawie lub wysyłce towarów,
  • kontrola FIFO,
  • obsługa programów magazynowych w systemie informatycznym (przychody i rozchody surowców i opakowań i regularna kontrola rzeczywistego stanu magazynu),
  • utrzymywanie porządku na magazynie,
  • dokładność wykonywania zadań, sumienność i odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, mile widziane techniczne lub wyższe kierunek logistyka,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (elektryczne i spalinowe),
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w/w stanowisku wraz z obsługą wózka widłowego,
  • praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie programów magazynowych oraz pakietu M.O.,
  • książeczka sanepidowska.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stałe comiesięczne wynagrodzenie + system premiowy,
  • płatne nadgodziny,
  • częściowy dojazd do pracy,
  • pracę na 2 zmiany – BEZ NOCEK,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • prywatną opiekę medyczną LuxMed,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • zajęcia z języka angielskiego.

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem serwisu.

Prezentacja firmy

Producent m.in. dekoracji cukierniczych, sosów do lodów i deserów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca na magazynie, Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna