Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0746

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku przyczynia się do utrzymania ciągłości procesów produkcyjnych poprzez zapewnienie sprawnej obsługi przyjęć, lokowania przyjmowanych towarów, transportu półproduktu, produktu gotowego, materiałów przeznaczonych do produkcji oraz makulatury na terenie zakładu.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Praca dla osób chcących się rozwijać, lubiących prace z ludźmi. Stawiamy na rozwój naszych pracowników dlatego tylko u nas zdobędziesz wiedzę, praktykę i uprawnienia UDT do obsługi wózków wysokiego składu (KAT. I WJO).

Miejsce pracy: Bema 2 C, 27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Osoba do kontaktu: Agnieszka Dyk-Mielczarek

Telefon: 41 888 76 10

Email: agnieszka.m.dykmielczarek@walstead-ce.com

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy