Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Mysłowice

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Wsparcie linii produkcyjnych
  • Obsługa skanera
  • Dodatkowe prace magazynowe

Jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie/ obsłudze wózka widłowego
  • Posiadasz uprawnienia UDT!
  • Jesteś gotowy na podjęcie pracy w systemie 3-zmianowym
  • Potrafisz posługiwać się skanerem

to jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko!

Co możemy zaoferować:

  • Przejrzyste warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne wynagrodzenie
  • Dodatek nocny oraz premię
  • Pracę w systemie 3-zmianowym
  • Po okresie próbnym wyższą stawkę
  • Pakiet benefitów (kartę Multisport, ubezpieczenie PZU, zniżki)
  • Po okresie próbnym przez Manpower szansę przejścia w struktury firmy
  • Pracę w stabilnej i renomowanej firmie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Wsparcie ze strony konsultanta Manpower

Nie zwlekaj, czekamy na Twoją aplikację!

Dane kontaktowe:

Tel.: 600 408 663

Nr ref.: MAG/010/AOZ
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera... swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie