Opis stanowiska pracy

Zadania na stanowisku:

  • kompletacja towaru w magazynie,
  • rozładunek dostaw,
  • prace magazynowe.

Wymagane badania sanitarno- epidemiologiczne (lub otwartość na ich wykonanie), gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym oraz w zmiennych warunkach atmosferycznych (chłodnia, mroźnia). Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. platformy kafeteryjnej, karty MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.,
  • stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie z wieloletnią tradycją.

Więcej informacji pod numerem tel. 502 824 447.

Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Wymagania

Spółka zatrudniająca: Iglotex Kraków Sp. z o.o. Filia Wrocław, ul. Lipowa 10, 55-080 Smolec.

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis