Opis stanowiska pracy

Firma z 20 letnim doświadczeniem zatrudni osoby na stanowisko magazynier, do nowo otawartego oddziału w Rudzie Śląskiej.

OFERUJEMY:

  • Oferujemy stabilność zatrudnienia w oparciu o pełnoetatową umowę o pracę
  • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki
  • Otrzymujesz wynagrodzenie od 2 500 zł brutto do 4000 zł brutto w zależności od umiejętności izaangażowania w pracę
  • Tworzymy przyjazną, koleżeńską atmosferę
  • Praca w systemie 1 zmianowym

OBOWIĄZKI:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu
  • Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu
  • Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie
  • Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową
  • Informowanie przełożonego o występujących nieprawidłowościach w procesach magazynowych

WYMAGANIA:

  • Staranności i dokładności przy wykonywaniu pracy oraz umiejętności jej organizacji
  • Wysokiego poczucia odpowiedzialności za wykonywaną pracę,
  • Umiejętności współpracy zespołowej,
  • Doświadczenie w pracy na magazynie i posiadanie uprawnień na wózki widłowe UDT
  • Uprawnienia na wózki widłowe jezdniowe

Prezentacja firmy

NOVUM to doświadczona kadra techniczna wykonująca wszelkie roboty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie