Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a Klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta - z branży produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier - Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Puszczykowo

Wynagrodzenie: 3000 zł netto po okresie próbnym (3 miesięcy)

Zadania:

• Dbanie o porządek na terenie magazynu,
• Wydawanie surowców na produkcję i ich przyjmowanie,
• Wypełnianie dokumentów magazynowych,
• Załadunki i rozładunki,
• Przewożenie surowców między magazynami.

Oferujemy:

• Kodeksową umowę o pracę bezpośrednio u Klienta,
• Pracę poniedziałek – piątek, 6.00 – 14.00, 14.22.00,
• Pracę w polskiej firmie z branży spożywczej,
• Konkretny zakres obowiązków.

Wymagania

• 2 – letnie doświadczenie w pracy na magazynie,
• Uprawnienia na wózek widłowy,
• Skrupulatność, rzetelność, terminowość,
• Dobra organizacja pracy własnej,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Zaangażowanie,
• Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie