Workhouse4you Sp. z o.o.

Magazynier

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIK MAGAZYNU

Lokalizacja: Pruszcz Gdański, woj. pomorskie
Wymiar: zlecenie na 5 dni w tygodniu
Stawka: 29 zł/h - 30,50 zł/h brutto + PREMIA

Oferujemy:

  • współpracę od wtorku do soboty w godzinach 03:00-08:00,
  • stałą stawkę podstawową wynoszącą 29 - 30,50 zł/h brutto + premia do 450 zł,
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie,
  • współpracę z firma będącą liderem na polskim rynku wśród firm kurierskich,
  • pełne szkolenie stanowiskowe.

Zadania:

  • sortowanie, segregacja oraz skanowanie przesyłek,
  • rozładunek oraz załadunek paczek,
  • utrzymanie czystości na magazynie.

Wymagania:

  • pełnoletność,
  • dyspozycyjność w podanych godzinach,
  • pełna sprawność fizyczna,
  • niekaralność.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575588.

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Workhouse4you(c.23651)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".