Opis stanowiska pracy

Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Winogrady” w Poznaniu

Os. Przyjaźni 125 B, 61-686 Poznań

zatrudni osobę na stanowisko:

magazynier

w Administracji Osiedla Przyjaźni

Praca w trybie jednozmianowym, w pełnym wymiarze czasu pracy (pełen etat).

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • sprawne posługiwanie się programami pakietu MS Office (Excel, Word),
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • komunikatywność,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zakres podstawowych czynności:

  • przygotowywanie i organizacja magazynu,
  • przyjmowanie i wydawanie towaru,
  • dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów w magazynie,
  • prowadzenie czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową,
  • zgłaszanie spraw do ubezpieczyciela związanych z odszkodowaniami w zakresie osiedla.

Oferujemy:

  • miejsce pracy: Poznań – Osiedle Przyjaźni,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego i opieki medycznej na korzystnych warunkach,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Zgłoszenia /list motywacyjny, C.V./ należy przesłać do dnia: 27.03.2024r. za pomocą przycisku "aplikuj".

Spółdzielnia zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Prezentacja firmy

Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Winogrady" w Poznaniu <br/>Osiedle... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie