Opis stanowiska pracy

Marcotran Polska jest firmą przewozową o międzynarodowym zasięgu należącą do Grupy Spółek Marcotran mającej ponad 30-letnie doświadczenie w branży logistycznej na rynku europejskim. Grupa Marcotran jest jednym z największych przewoźników w Europie, jej tabor stanowi flota licząca ponad 850 nowoczesnych pojazdów.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Koniko, koło Gądek

Od kandydatów wymagamy:

  • Umiejętności płynnego operowania wózkiem widłowym
  • Aktualnych uprawnień UDT operatora wózka widłowego
  • Doświadczenia w pracy w magazynie (minimum 1 rok)
  • Wysokiej motywacji do pracy
  • Sumienności i dyspozycyjności

Oferujemy:

  • Pracę w dużej firmie transportowej
  • Zatrudnienie na umowę o pracę, na pełny etat
  • Szkolenie stanowiskowe oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Oferty (CV) prosimy przesyłać za pomocą opcji "Aplikuj".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko Magazynier, prowadzonego przez Marcotran Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Pyskowicach.”

i opcjonalnie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych przez Marcotran Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Pyskowicach"

Prezentacja firmy

Marcotran Polska jest firmą przewozową o międzynarodowym zasięgu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Inne