Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki:

  • Przyjmowanie dostaw i wydawanie towaru
  • Rozłądunek i załadunek towarów
  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych
  • Sporządzanie dokumentów magazynowych (PZ, RW, WZ)
  • Analiza i optymalizacja procesów magazynowych
  • Uczestniczenie w spisach remanentowych
  • Czynności związane z wysyłką towarów: pakowanie produktów według ustalonych procedur, oznaczanie elementów.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • posiadanie uprawnień na wózki widłowe, suwnice sterowane z poziomu roboczego
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • obowiązkowość, dokładność, umiejętność pracy w grupie

Firma oferuje:

  • interesującą pracę w międzynarodowej firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Prezentacja firmy

Danstoker Poland należy do duńskiej Grupy Danstoker - lidera w p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis