Magazynier

ALBEDUM

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników magazynu.

Zakres obowiązków i zadań:

  • przyjmowanie oraz wydawanie materiałów do / i z magazynu, zgodnie z przyjętymi zasadami obowiązującymi w firmie;
  • utrzymanie porządku w zakresie selekcjonowania oraz składowania materiałów;
  • udział w inwentaryzacji;
  • praca ze skanerem;
  • praca w obszarze regałów wysokiego składowania;
  • kierowanie wózkiem widłowym.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem;
  • odpowiedzialność i zaangażowanie;
  • uczciwość i terminowość.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • pracę w trybie jednozmianowym (od poniedziałku do piątku, 8.00-16.00);
  • przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

ALBEDUM

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
3 400PLN - 3 400PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Logistyka