Opis stanowiska pracy

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • zorientowania na wysoki poziom obsługi klientów,
  • podstawowej znajomość zasad gospodarki magazynowej,
  • umiejętności obsługi wózka widłowego,
  • odpowiedzialność i motywacja do pracy,
  • mile widziana znajomość branży budowlanej,
  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju,
  • pełna wyzwań praca w miłym zespole.

Dodatkowe informacje:

  • Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego,
  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

RAMEX Sp. z o.o. S.K.A.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca na produkcji, Praca Inne