Opis stanowiska pracy

  • Obsługa logistyczna procesów produkcyjnych i logistycznych - zapewnienie właściwego poziomu komponentów na liniach produkcyjnych
  • Wydawanie i przyjmowanie towaru z/do magazynu
  • Kontrola ilościowa i jakościowa zgodności stanu rzeczywistego z dokumentacją dostawy
  • Przygotowanie towarów do wysyłki wewnętrznej i zewnętrznej
  • Sporządzanie dokumentacji magazynowej i nadzór nad jej prawidłowym obiegiem
  • Udział w inwentaryzacjach ciągłych i okresowych
  • Obsługa urządzeń magazynowych i utrzymanie czystości
  • Dbałość o powierzony sprzęt

WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość dokumentacji magazynowej
  • Uprawnienia na wózki widłowe i doświadczenie w użytkowaniu
  • Skrupulatność, rzetelność, uczciwość

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w firmie będącej światowym liderem w swojej branży
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Dopłaty do posiłków oraz napojów
  • Benefity pozapłacowe (m.in. karta sportowa OK System, prywatną opiekę medyczna, etc.)

Prezentacja firmy

Firma Somfy została założona w 1960 roku w Clues we Francji. Pocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis