ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier

Miejsce pracy: Namysłów

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 3800 zł brutto
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta MultiSport
  • Możliwości rozwoju zawodowego dopasowane do indywidualnych potrzeb
  • Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • Uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT

Zadania:

  • Przygotowanie zamówień
  • Załadunki i rozładunki towarów przy użyciu wózków widłowych
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji
  • Praca ze skanerami oraz z nowoczesnym systemem magazynowania w środowisku SAP

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy