Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Magazyniera w Hurtowni Elektrycznej
WYMAGANIA:
- Punktualność
- Solidność
- Umiejętność pracy w grupie
- Dobra organizacja pracy
- Samodzielnośc
- Kultura osobista
- Podstawowa znajomość obsługi komputera
- Prawo jazdy kat. B
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Kandytat na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialny za:
- Wydawanie, przygotowywanie i przyjmowanie towaru na podstawie dokumentu
- Dbanie o czystość i porządek magazynu
- Prowadzenie wszelkiej dokumentacji magazynowej
- Rozładunek i załadunek dostaw

OFERUJEMY:
- Umowe o prace na pełny etat
- Atrakcyjne wynagrodzenie (premie)
- Możliwość awansu
- Stałe godziny pracy

Możliwość zorganizowania stażu z Urzędu Pracy

W CV Proszę o dopisanie klauzuli

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002 r. Nr. 101, poz. 926, ze zm.)”.

Prezentacja firmy

Hurtownia elektryczna SMP ELEKTRO zajmuje się sprzedażą i dystrybucją a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka