ManpowerGroup Sp. z o.o.

Magazynier

Miejsce pracy: Lubin, Jawor, Małuszów, Złotoryja, Kozów, Wilczyce, Wilków, Nowa Wieś Legnicka, Legnica, Chojnów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Dla najlepszych - możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta
  • Długofalową współpracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze + możliwość zdobycia premii miesięcznej do 15 %
  • Transport pracowniczy
  • Opiekę konsultanta Manpower podczas całego procesu rekrutacji
  • Benefity Manpower Premium (zniżki u naszych Partnerów, Medicover, Multisport, ubezpieczenie grupowe)

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia UDT

Zadania:

  • Dostarczanie komponentów pod linię produkcyjną
  • Rozładunek i załadunek komponentów

Napisz sms ’Legnica MAG’ na numer 608 549 247

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials